Adjust-A-Wings Enforcer Medium, střední stínidlo s IEC kabelem

Kód: AWENFMIEC
Akce Tip
5 hodnocení
1 829 Kč –8 %
164574 1 adjust a wings stinidlo adjust a wings enforcer medium objimka iec kabel bez tep stitu
1 829 Kč –8 % 1 689 Kč 1 396 Kč bez DPH
SKLADEM
Můžeme doručit do:
19.5.2021
Střední stínidlo Adjust-A-Wings Enforcer Medium je určeno pro pěstování bylinek pod 600W výbojkou, garantuje 86% odrazivost světla. Včetně objímky s paticí a IEC kabelem. Rozměry 70x55 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adjust-A-Wings Enforcer Medium

Středně velké stínidlo Adjust-A-Wings Enforcer Medium zajistí velice rovnoměrný odraz světla pro pěstební plochu až 2.3 m2.  Hlavní výhodou tohoto modelu je především cenová dostupnost za vysokou kvalitu.

Adjust-A-Wings Enforcer Medium můžete použít se všemi HPS a MH výbojkami v naší nabídce. Pro maximalizaci efektu je však nejvhodnější 400W nebo 600W výbojka.

Maximální rozpětí stínidla je 55x70 cm

Co je součástí balení?

Součástí této varianty je základní vybavení s paticí a objímkou E40. Obsahuje 4 metrový kabel s IEC zástrčkou.

Výbojka ani předřadník nejsou součástí produktu. V naší nabídce také můžete zakoupit  reflektor Adjust-A-Wings Enforcer Medium bez IEC kabelu. Tepelný štít lze dokoupit.

Jaké jsou výhody tepelného štítu?

Tepelný štít sníží teplotu pod výbojkou až o 5° C, zabraňuje tak vzniku horkých míst a studených rohů. Současně chrání vršky rostlin před spálením a stínidlo lze umístit blízko rostlin


Ke stažení

Video

Dokonalý odraz světla s Adjust-A-Wings

Jak sestavit stínidlo Adjust-A-Wings Enforcer Large?

Doplňkové parametry

Kategorie: Stínidla Adjust a Wings Enforcer
Objímka: E40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

3925-2_4082-adjust-a-wings-avenger-medium

 

Adjust A Wings - Profesionální stínidlo z austrálie.

Parabolické stínidlo Adjust-A-Wings s patentem od roku 1995 se vyznačuje především vysokou kvalitou a díky jeho zdvojenému tvaru dokáže účinně rozptýlit teplo a rovnoměrně rozložit světlo v pěstební místnosti či boxu. 

Tvar stínidla a vylepšení, mezi které patří například tepelný štít jsou výsledkem dlouhodobého vývoje společnosti Adjust A Wings. Díky tomu dosahuje toto stínidlo úžasných výsledků. Díky tepelnému štítu můžete stínidlo umístit blíže k vrškům rostlin bez rizika spálení a vzniku hot spotů

Tato značka se těší celosvětové oblibě již ve více než 40 zemích světa. Kvalitu tohoto stínidla potvrzují také ocenění odborných časopisů.

Adjust-A-Wings nabízí modely Avenger, Defender a Enforcer, které se mezi sebou liší velikostí, způsobem použití či odrazovostí.

Potřebujete poradit, jaké zvolit stínidlo pro pěstování indoor?