Agra Wool Agra-Wool KWX-1 mapito (cocos/eartwool) 80l

Kód: A3241
5 hodnocení
Značka: Agra Wool
798 Kč 660 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Agra-Wool KWX-1 je 100% přírodní produkt, jehož složení je ze 70% Earthwool (zemní vlna) a z 30% Agrofoam kokosové vlákno. Zemní vlna je vyrobena ze sopečného horninového základu - lávy. Neobsahuje žádné odpadní recyklovatelné složky. S revoluční tzv. Ecose® Technologii se při výrobě používá pojivo bez formaldehydu, které je šetrné k životnímu prostředí. Kokosové vlákno zajišťuje kvalitní přísun kyslíku. Je biologicky očištěné párou a absolutně zbaveno všech přebytečných solí. Díky správnému poměru zemní vlny a kokosového vlákna je ve směsi zaručen velmi dobrý přísun kyslíku a optimální zadržování vody v substrátu. Agra-Wool KWX-1 je vhodný pro pěstování v hydroponii. Udržuje stabilní hodnotu pH a EC.

Hlavní výhodou Agra-Wool KWX-1 je zdravý a kvalitní rozvoj kořenového systému rostlin, kdy se kořeny stávají odolnější proti chorobám, škůdcům nebo plísním. Agra-Wool KWX-1 je plnohodnotný substrát, kde se plodiny mohou rychle rozvíjet, vyvinout samy a budou mnohem silnější a větší. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Agra-wool je 100% přírodní produkt - minerální vlna velmi podobná rockwoolu vyrobené z vyvřelých sopečných hornin. Používá se jako interní médium, které nemění ph a ec hodnoty. Mezi hlavní výhody patří schopnost zadržovat potřebné množství vody a skvělé provzdušnění. Ideální rozvoj kořenů zajišťují měkká vlákna, která jsou dobře přístupná pro kořeny.