Agra Wool Agra-Wool RCX-1 bio-gro kostičky, krabice 1,2 m3

Kód: A3243
5 hodnocení
Značka: Agra Wool
ZdarmaZdarma
163851 1 agra wool agra wool rcx 1 bio gro kosticky krabice 1 2 m3
9 998 Kč 8 263 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Agra-Wool RCX-1 bio-gro kostičky jsou 100% přírodní produkt, jejichž složení je z Earthwoolu (zemní vlna). Zemní vlna je vyrobena ze sopečného horninového základu - lávy. Neobsahuje žádné odpadní recyklovatelné složky. S revoluční tzv. Ecose® Technologii se při výrobě používá pojivo bez formaldehydu, které je šetrné k životnímu prostředí.  Agra-Wool RCX-1je vhodný pro pěstování v hydroponii. Udržuje stabilní hodnotu pH a EC.

Hlavní výhodou Agra-Wool RCX-1 je, že díky své struktuře pomáhá rostlinám jednodušeji zakořenit. Je zaručen zdravý a kvalitní rozvoj kořenového systému rostlin, kdy se kořeny stávají odolnější proti chorobám, škůdcům nebo plísním. Agra-Wool RCX-1 je plnohodnotný substrát, kde se plodiny mohou rychle rozvíjet, vyvinout samy a budou mnohem silnější a větší. 

Další velkou výhodou Agra-Woolu je, že není potřeba pufrovat! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Agra-wool je 100% přírodní produkt - minerální vlna velmi podobná rockwoolu vyrobené z vyvřelých sopečných hornin. Používá se jako interní médium, které nemění ph a ec hodnoty. Mezi hlavní výhody patří schopnost zadržovat potřebné množství vody a skvělé provzdušnění. Ideální rozvoj kořenů zajišťují měkká vlákna, která jsou dobře přístupná pro kořeny.