Autopot 9 XL SmartPot, hydroponický systém

Kód: AP-9XLSP
Akce
5 hodnocení
Značka: AutoPot
ZdarmaZdarma 11 539 Kč –18 %
164238 1 autopot 9pot xl 9x smartpot kvetinac
11 539 Kč –18 % 9 499 Kč 7 850 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
13.4.2021
Dokonalý zavlažovací systém vhodný k pěstování až 9 rostlin. Ideální automatická závlaha pro stany 120x120 cm. Objem textilního květináče SmartPot: 18.9 litru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autopot 9 XL SmartPot

Tyto chytré textilní květináče s automatickým zavlažováním jsou vhodné pro pěstování v jakémkoliv substrátu. Hydroponický systém nepotřebuje žádnou elektřinu ani čerpadlo, stačí jen dostatečně velký zásobník. Pro systém s 9 květináči se doporučuje alespoň 100 litrová nádrž Autopot Flexitank.

Bezmála 19 litrové květináče Smart Pot mají všechny výhody textilních květináčů. Odolnost, minimální ekologická náročnost, optimální rozvoj kořenů apod. Navíc jsou vybaveny dnem Pot Sock, pomáhajícím udržet kořeny uvnitř.

Tento systém je vhodný pro všechny typy substrátů. Eliminuje problém se stojatou vodou a praktické víko chrání kořeny před světlem i nečistotami. Celý systém váží jen 8 kilogramů.

Balení neobsahuje nádrž.

Autopot Auto9 XL SmartPot obsahuje

 • vanu a víko Auto 9 XL
 • 1x Autopot vačku Aquavalve
 • 1x Autopot krytku na vačku
 • 1m 6mm hadice
 • 9x SmartPot textilní květináč o objemu 19l
 • 1x Flexitank 100l

Velikost systému: 105,5x114,5cm  je ideální pro stany o velikosti základny 120x120cm.


Nádrž je třeba instalovat o pár desítek centimetrů výš, než je pěstební plocha. AquaValve ventil ovládá zavlažování podle požadavků rostliny. Vždy, když rostliny zužitkují všechnu vláhu, ventil se opět sám otevře.

Rostlinám nehrozí uschnutí ani přelití, navíc automatická závlaha šetří vodu a hlavně Váš čas, nevyžaduje nepřetržitý dozor. V kombinaci s dostatečně velkou nádrží zajistí několikadenní efektivní zavlažování vašich rostlin.

Ideální substrát

Každý pěstební substrát by měl být optimálně vzdušný a dobře odvádět vodu. Pro nejlepší výsledky doporučuje Autopot Watering Systems používat pěstební směsi uvedené níže.

 • 50 % zeminy a 50 % keramzitu
 • 50 % zeminy a 50 % perlitu
 • 50 % kokosu a 50 % keramzitu
 • 50 % kokosu a 50 % perlitu
 • 50 % rockwool a 50 % keramzit

Nový keramzit vždy propláchněte, aby neucpával hadičky. Zálivku doplňujte, když hladina klesne cca na 1/3 maximální kapacity. Autopot doporučuje při pěstování v zemině používat hnojiva Biotabs.

Ke stažení

Video

Jak funguje Autopot AquaValve ventil?


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pěstební systémy Auto-Pot jsou velmi oblíbené automtické samozavlažovací systémy pro pěstování. Šetří čas, nervy a peníze. Mezi jejich obrovskou výhodu patří chytré a pravidelné dávkování. Díky tomu získá Vaše rostlinka optimální příjem živin a odmění se Vám tak vyšší úrodou.