Doprava a platba

Objednávky expedujeme obvykle do 24 hodin od objednání. Zásilku si můžete vyzvednout osobně na více než 4 000 odběrných míst po celé ČR a SK přes Zásilkovnu nebo si jí nechat doručit pohodlně přes kurýrní službu DPD s garancí dodání do 24 hodin od odeslání. Paletovou přepravu substrátů či nadměrných zásilek zajištuje společnost Raben.
Při objednávce nad 3 000 Kč je doprava zdarma.

 

Zásilkovna - Anonymní odběr objednávky na více než 4000 odběrných míst (maximální hmotnost zásilky je 5kg a rozměry délka + šířka + výška = max 120cm).

Cena balíku přes Zásilkovnu je 59 Kč. 


 

DPD Private -  maximální hmotnost 31kg - expresní doručení s notifikacemi o stavu Vaší objednávky. 

Doba doručení zásilky do 24 hodin (v pracovní dny) od expedice balíku. Při odeslání balíku od nás Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím emailu s číslem balíku. Řidič společnosti DPD Vás kontaktuje den předem, aby upřesnil čas doručení.

Cena služby DPD private je 99 Kč.

    

V případě nadměrných zásilek Vám bude účtováno poštovné přesně podle váhy či počtu balíků. Informujte se prosím předem telefonicky či přes e-mail.

 

Zásilky zasíláme rovněž do zahraničí. Cena dopravy na Slovensko je 99 Kč přes Zásilkovnu a 250 Kč přes DPD. Cenu dopravy do dalších států Vám předem vypočítáme na základě dané země, rozměrům a hmotnosti zásilky. Dobírka pro zahraniční zásilky mimo Slovensko není možná.