Vážení zákazníci, z důvodu globální krize dochází ke zvyšování cen materiálu. Budeme se snažit nadále držet ceny co nejníže. Doporučujeme nicméně nakupovat s předstihem.

Neutralizujte zápach s ONA

Vítáme Vás u dnešního článku, kde se podíváme na značku kvalitních neutralizátorů zápachu - ONA. Ať už bojujete s pachy organického či anorganického původu, ONA Vám pomůže. 

Vybrat si můžete hned z několika forem - k dispozici jsou gely, spreje, kostky, tekutiny. Stejně tak máme pro Vás k dispozici různé vůně. Nahraďte nepříjemný pach například vůní čerstvě vypraného prádla, jablečného koláče, tropického ovoce a dalších.

Technologie neutralizace pachů byla vyvinuta před více než čtvrt stoletím. Původně bylo zamýšleno, že ONA bude používána především k likvidaci pachů ve velkých průmyslových výrobnách. Díky svému perfektnímu složení Vás dokáží produkty ONA zbavit pachů efektivně a hlavně trvale.

Hlavním plusem nabízených produktů je jejich složení. Výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí, jsou bezpečné a netoxické. Všechny vstupní ingredience, které se pro výrobu těchto neutralizátorů pachu potřebné, jsou běžně dostupné v potravinářském a kosmetickém průmyslu.

Jak jsme již zmínili výše, z nabídky si můžete vybrat mnoho forem boje proti pachu. ONA Gel je gel, který po přidávání vody vydrží opravdu dlouho. ONA Block je pevný neutralizátor pachů v krabičce. ONA Spray a ONA Mist jsou spreje pro rychlé a účinné zničení pachů v mísnosti, ONA Mist použijete v kombinaci s automatickým rozprašovačem, ve kterém si můžete zvolit interval aplikace vůně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení