Čistíme sklady - právě probíhá výprodej skladových zásob 2020 - Akce platí do vyprodání zásob!

Proč Grow.cz?

Naše společnost je na trhu přes 6 let a sortimentu rozumíme. Na rozdíl od jiných prodejců máme zkušenosti i praktické. Pravidelně se vzděláváme a učíme se novým trendům. Cílem je poskytnout zákazníkovi co nejlepší podporu. Pokud máte dotaz, napište nebo zavolejte, rádi Vám poradíme.
 
 BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ
 
 
Bezpečnost je pro naše zákazníky důležitá a snažíme se jim vyjít co nejvíce vstříc. Pro šifrovanou komunikaci jsme nasadili aplikaci wickr. Dále s námi můžete komunikovat přes chatovací aplikaci (vpravo dole), která nezanechává historii.

 Široký sortiment 

V současné době máme jeden z nejširších sortimentů v ČR, Slovensku a střední Evropě. Máme více než 5000 položek a 300 značek. Sortiment pravidelně upravujeme a nabízíme produkty, které zákazník jinde nesežene. 

 Nízké ceny

Chceme Vám poskytovat servis v té nejvyšší možné kvalitě, ale i přesto držet příznivé ceny. Naši stálí zákazníci se také těší z věrnostních slev. Zkuste se sami přesvědčit. V případě větší objednávky Vám rádi připravíme výhodnou cenovou nabídku.
 
✅ INDIVIDÁLNÍ PŘÍSTUP
 
Potřebujete poradit?, nebojte se zavolat nebo napsat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží, aby se Vám dostalo nejlepšího poměru kvalita/cena.

✅ Balení a doprava

Zboží Vám kvalitně zabalíme. Krabici s produktem obalíme černou folií a v případě křehkého zboží používáme ještě mezivrstvu z odolné bublinkové folie. Nabízíme dopravu až ke dveřím pomocí služby DPD a také levnější variantu v podobě Zásilkovny s více než 4000 odběrnými místy v ČR a SR. Rovněž je možný osobní odběr v našem skladu v Praze po domluvě

✅ Následný servis

Vztah se zákazníkem pro nás nekončí odesláním objednávky. V případě, že potřebujete pomoct s produktem (kalibrace pH metru, instalace vzduchotechniky,...), stačí zavolat na naše číslo a my Vám rádi poradíme. Pokud nastane situace, že se zboží kvůli výrobní vadě pokazí, vyřešíme s Vámi reklamaci k Vaší spokojenosti.

 

Děkujeme, že jste navštívil náš obchod Grow.cz a věříme, že budete spokojen/a :-)
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.