Výprodej je tu! Nejnižší ceny výbojek, stanů, ventilátorů, hnojiv a dalších produktů. Nabídka ZDE

Proč Grow.cz?

Naše společnost je na trhu již přes 10 let a nabízenému sortimentu rozumíme. Na rozdíl od konkurenčních prodejců máme zkušenosti i praktické. Pravidelně se vzděláváme a učíme se novým trendům. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi co nejlepší produkty a podporu. Pokud Vás něco zajímá, rádi Vám na Vaše dotazy odpovíme telefonicky, e-mailem či přes online chat vpravo dole.

 

Široký sortiment 

Momentálně máme jednu z nejobsáhlejších nabídek v České republice, Slovensku a střední Evropě.
V naší nabídce naleznete více než 5000 položek a 300 značek. Sortiment pravidelně upravujeme a nabízíme exkluzivní produkty, které zákazník v ostatních obchodech těžko pořídí.

 Nízké ceny

Rádi Vám poskytneme kompletní servis v té nejvyšší možné kvalitě, ale i přesto se snažíme držet ceny na příznivé hladině. Naši stálí zákazníci se také těší z věrnostních slev. Zkuste se sami přesvědčit. V případě větší objednávky Vám rádi připravíme výhodnou cenovou nabídku, která Vás jistě zaujme.

Individuální přístup 

Potřebujete poradit s výběrem? Nebojte se zavolat nebo napsat. Opravdu rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží, aby se Vám dostalo nejlepšího poměru kvality a ceny.

Balení a doprava

Odesílané zboží velmi kvalitně balíme. Krabici s produktem obalíme do neprůsvitné folií a v případě křehkého zboží používáme ještě mezivrstvu z odolné bublinkové folie. Nabízíme dopravu až ke dveřím pomocí služby DPD, či levnější variantu v podobě Zásilkovny s více než 4000 odběrnými místy v ČR a SR. Rovněž je možný osobní odběr v našem skladě v Praze po předchozí domluvě.

Bezpečnost na prvním místě 

Bezpečnost je pro naše zákazníky základ, a my se snažíme vyjít co nejvíce vstříc. Pro šifrovanou komunikaci jsme nasadili aplikaci Wickr. Také s námi můžete komunikovat přes chatovací aplikaci umístěné v pravém horním rohu - aplikace nezanechává historii.

 Následný servis

Vztah se zákazníkem pro nás nekončí expedicí objednávky. V případě, že potřebujete pomoct s produktem (kalibrace pH metru, instalace vzduchotechniky,...), stačí zavolat na naše číslo a my Vám rádi poradíme. Pokud nastane situace, že se zboží kvůli výrobní vadě pokazí, rychle s Vámi vyřešíme reklamaci k Vaší spokojenosti.