Čistíme sklady - právě probíhá výprodej skladových zásob 2020 - Akce platí do vyprodání zásob!

Osvětlení rostlin

 

V této kategorii nabízíme kompletní osvětlení pro vaše rostliny. Naleznete zde výbojky, magnetické či digitální předřadníky, pojezdy, stínidla (reflektory) či další vybavení a příslušenství

#ShowMore#


Jaký vybrat typ osvětlení?

Nejdříve je potřeba vybrat typ výbojky. Můžete použít nejoblibenější sodíkové hps výbojky,  mh výbojky, revoluční cmh výbojky či stále oblíbenější LED panely. MH výbojky díky se díky vyšší teplotě a spektru hodí pro růstovou fázi. Sodíkové hps výbojky se zase hodí pro květovou fázi. Můžete si také pořídit duální výbojky, které mají obě spektra v sobě a přepínáte je pohodlně na předřadníku. Stačí Vám tak pouze jedna výbojka. 


CFL světla - Jedná se o úsporná světla s integrovaným předřadníkem. Stačí je tedy pouze vložit do objímky a můžete svítit. Mezi výhody patří především zmíněné úspora energie a jednoduchost zapojení. Mezi nevýhody je pak horší výkon. Tyto světla se hodí pro předpěstování sazenic či mateční rostliny.


LED osvětlení - Stále oblíbenější osvětlení, které se pouižívá po celém světě. Mezi hlavní výhody patří úspora energie a nízká teplota. Díky tomu můžete osvětlení zavěsit daleko níže, než například sodíkové HPS výbojky. Jako kvalitní panely vám můžeme doporučit například led osvětlení lumatek zeus pro 600w

 

CMH Výbojky - Jedná se o poměrně novou technologii, která kombinuje prvky sodíkových hps a cfl výbojek. Dle testů se jedná o výbojky, které mají aktuálně pro rostliny nejpřirozenější náhradu slunce. 

 

 
 
 
 
 

Nejprodávanější

23
6410412364104
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Napětí
Spektrum
Technologie
Výkon (W)

Stránka 1 z 10 - 590 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 10 - 590 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.