Novinky - 13.09.2021

 

Po týdnu Vás opět vítáme u dalšího článku v naší rubrice novinek.

Poslední týden si pro nás připravil velmi příznivé počasí a my doufáme, že Vaše rostliny si užily co nejvíce slunečních paprsků.


Do středy se můžete na našem Facebooku zúčastnit soutěže o skvělý balíček holandské značky MILLS - pravidla jsou jednoduchá a zapojíte se do dvou minut. 


Pro všechny pěstitele, kteří by rádi začali s domácím pěstováním doma, jsme připravili slevovou akci na kompletní LED osvětlení A-Light. Pokud chcete opravdu jednoduše použitelné světlo pro své malé rostlinky, u kterého můžete navíc nastavit spektrum i časovač, nemůžete šlápnout vedle.

Známou značku hnojiv a substrátů BioBizz jistě nemusíme nikomu představovat. Co třeba takový BioBizz Outdoor Pack za tři stovky, navíc s pipetou zdarma? A další produkty ze široké nabídky této značky u nás najdete také ve slevě.

S blížícím se chladnějším počasím je dobré neopomenout klima, ve kterém Vaše rostliny budou žit. Právě pro Vás naskladňujeme kvalitní topení LightHouse ECOHeat, které se hodí do skleníků i stanů.

Pokud rádi čtete, nenechte si ujít dva články, které tento týden vyjdou - v úterý si řekneme, jaké rostliny a kdy sázet. Čtvrtečním tématem bude pěstování v kokosu. Děkujeme za Vaši pozitivní odezvu k našim článkům, jsme rádi, že se Vám líbí.

 

Jsme rádi, že tu jste s námi a budeme se na Vás těšit opět za týden u dalších novinek. 

Tento článek pro Vás napsal Milan.