Výprodej je tu! Nejnižší ceny výbojek, stanů, ventilátorů, hnojiv a dalších produktů. Nabídka ZDE

Novinky

Atami Rokzbastic k objednávce nad 3000 kč zdarma!

Atami Rokzbastic k objednávce nad 3000 kč zdarma! Platí do vyprodání zásob Atami Rokzbastic

 

Čistíme sklady. Největší výprodej je tu!

Vážení zákazníci,

spustili jsme dosud největší výprodej. Ve výprodeji již přes 500 produktů a pravidelně přidáváme další. Lepší cenu neseženeš. Akce platí do vyprodání zásob. Pokud bude produkt vyprodaný, již ho nebude možné za cenu v akci zakoupit. Akce platí do vyprodání zásob! 

Velký říjnový výprodej je tu !

Rádi bychom vás pozvali na velký říjnový výprodej. V akci je většina zboží. Akce platí do konce října či vyprodání zásob. Nabídku naleznete zde

 

Novinky - 04.06.2022

Zdravíme Vás opět v rubrice Novinky, tentokrát po delší době. Máme zde deštivý listopad, většina pěstitelů již sklidila a připravuje se na další sezónu. 

Rovnou začneme s oznámením soutěže, kterou opět, jak je již zvykem, vyhlásíme na našem Facebooku a Instagramu. V té listopadové se máte opravdu na co těšit. 

Co se týče novinek v našem obchodě, vystavili jsme pro Vás praktická balení hydroponických košíčků, a to jak v provedení 5cm, i 8cm. Navíc v balení naleznete také popisovací štítky.

Také jsme pro Vás naskladnili sušící sítě od Garden HighPro v několika velikostech. Perfektně Vám poslouží k usušení Vaší letošní úrody.

Pokud máte rádi příjemné vůně, určitě Vás potěší novinky od ONA, například exotické Tropics, nebo ovocné Fruit Fusion.

Doufáme, že jste se svou letošní úrodou spokojeni a že budete i nadále s námi. 

Hezký týden Vám přeje celý tým Grow.cz.

Novinky - 27.09.2021

Zdravíme všechny nadšence do pěstování a zahradničení u dalších, nyní již plně podzimových novinek! Venku to nyní sice vypadá jako v polovině srpna, ale sklízení a přípravy na další sezónu již probíhají v plném proudu. 

Co je u nás nového? Tak třeba co se týče článků, tento týden se můžete těšit opět rovnou na dva. V úterý se zaměříme na podzimní sklizeň a na její uskladnění, zatímco ve čtvrtek si povíme jak na zaštipování rostlin snadno a rychle.

Samozřejmě s příchodem nového měsíce nesmí chybět ani nová soutěž, kterou brzy vyhlásíme na našich sociálních sítích (Facebook, Instagram). A věřte nám, že tentokrát bude opravdu o co soutěžit!

V posledních dnech jsou u nás stále čím dál více prodávané topení EcoHeat od LightHouse, které jsou jasnou volbou, co se topení do skleníku týče.                     Na oblíbenosti také nabírají kapesní mikroskopy Lumagny, a to zejména ve 100 násobném přiblížení

Děkujeme za čtení a budeme se na Vás těšit opět za týden u dalších novinek! 

Novinky - 20.09.2021

 

Všechny čtenáře našich týdenních Novinek opět zdravíme a děkujeme za čtení.

Podzim je již tu a ve spojení s ním jsme pro Vás připravili dva články, prvním bude již v úterý, kdy si popíšeme výhody pěstování v kokosu. Zejména se však hodí čtvrteční článek s titulem Kdy a co sázet?, ve kterém si měsíc po měsíci přehledně povíme, jaké rostliny zasadit.

Podařilo se Vám tento rok dosáhnout zajímavé úrody? Podělte se s námi e-mailem na milan@grow.cz, a my Vás odměníme slevovým kuponem. Navíc Vaší fotku sdílíme na našem Facebooku a Instagramu

Také jsme se předzásobili vším, co budete na podzim potřebovat. Topení do skleníku EcoHeat od LightHousu, šikovné Integra Boost, které Vám pomohou uskladnit Vaší úrodu v perfektní vlhkosti, nebo sušící sítě všech výrobců. My jsme na podzim připraveni. :-)

 

 

Novinky - 13.09.2021

 

Po týdnu Vás opět vítáme u dalšího článku v naší rubrice novinek.

Poslední týden si pro nás připravil velmi příznivé počasí a my doufáme, že Vaše rostliny si užily co nejvíce slunečních paprsků.


Do středy se můžete na našem Facebooku zúčastnit soutěže o skvělý balíček holandské značky MILLS - pravidla jsou jednoduchá a zapojíte se do dvou minut. 


Pro všechny pěstitele, kteří by rádi začali s domácím pěstováním doma, jsme připravili slevovou akci na kompletní LED osvětlení A-Light. Pokud chcete opravdu jednoduše použitelné světlo pro své malé rostlinky, u kterého můžete navíc nastavit spektrum i časovač, nemůžete šlápnout vedle.

Známou značku hnojiv a substrátů BioBizz jistě nemusíme nikomu představovat. Co třeba takový BioBizz Outdoor Pack za tři stovky, navíc s pipetou zdarma? A další produkty ze široké nabídky této značky u nás najdete také ve slevě.

S blížícím se chladnějším počasím je dobré neopomenout klima, ve kterém Vaše rostliny budou žit. Právě pro Vás naskladňujeme kvalitní topení LightHouse ECOHeat, které se hodí do skleníků i stanů.

Pokud rádi čtete, nenechte si ujít dva články, které tento týden vyjdou - v úterý si řekneme, jaké rostliny a kdy sázet. Čtvrtečním tématem bude pěstování v kokosu. Děkujeme za Vaši pozitivní odezvu k našim článkům, jsme rádi, že se Vám líbí.

 

Jsme rádi, že tu jste s námi a budeme se na Vás těšit opět za týden u dalších novinek. 

Tento článek pro Vás napsal Milan.

 

 

 

Novinky - 06.09.2021

Nový týden je tu a s ním i další novinky na Grow.cz! 

Outdoor pěstitelé a jejich rostliny jsou jistě potěšeni slunečným počasím, které v posledních dnech venku panuje, a snad také ještě pár dní panovat bude. Pro ně, ale i pro všechny ostatní jsme přichystali soutěž, které se budete moci od úterý zúčastnit jak na našem Facebooku, tak i našem Instagramu.

Tento týden Vás čekají dva zajímavé články, v úterý spolu budeme vybírat ty nejkvalitnější klony,
a ve čtvrtek se zaměříme na holandskou značku hnojiv Metrop.

Od tohoto týdne ke svému nákupu obsahujícím položku s hodnotou nad 1.000,- Kč, získáte také kvalitní, praktickou klíčenku.

 

Pokud chcete během studenějších měsíců pěstovat doma, jistě se Vám hodí kvalitní LED osvětlení A-Light, které máme momentálně v bezkonkurenční slevě. Díky své jednoduchosti, spotřebě a časovému spínači je oblíbeným osvětlením pro všechny nenáročné pěstitele.

 

Přejeme Vám do dalšího týdne mnoho úspěchů a kvalitní úrody!

Tento článek pro Vás napsal Milan.

 

Novinky - 30.08.2021

Vítáme Vás u posledních srpnových novinek a doufáme, že si náležitě užíváte poslední letní týdny. 

Nyní v naší nabídce naleznete nově opravdu velké textilní květináče Root Pouch Boxer, poskytující ohromných 380 litrů. S uchy pro jednoduché přenášení se perfektně hodí k pěstování všech větších rostlin.

Tento týden se také můžete těšit na nové články. V úterý si povíme o reflexních fóliích a ve čtvrtek
Vám přiblížíme EC metry a elektrickou vodivost obecně.

Mezi nejoblíbenější produkty uplynulého týdne patří jistě mikroskopy Lumagny pro zjišťování škůdců,
zvlhčovače, zejména čtyřlitrové HumiPro od Garden HighPro.

 

Přejeme Vám příjemný a úspěšný týden a budeme se na Vás těšit u příštích novinek!

Tento článek pro Vás napsal Milan.