Novinky

Velký říjnový výprodej je tu !

Rádi bychom vás pozvali na velký říjnový výprodej. V akci je většina zboží. Akce platí do konce října či vyprodání zásob. Nabídku naleznete zde

 

Novinky - 04.06.2022

Zdravíme Vás opět v rubrice Novinky, tentokrát po delší době. Máme zde deštivý listopad, většina pěstitelů již sklidila a připravuje se na další sezónu. 

Rovnou začneme s oznámením soutěže, kterou opět, jak je již zvykem, vyhlásíme na našem Facebooku a Instagramu. V té listopadové se máte opravdu na co těšit. 

Co se týče novinek v našem obchodě, vystavili jsme pro Vás praktická balení hydroponických košíčků, a to jak v provedení 5cm, i 8cm. Navíc v balení naleznete také popisovací štítky.

Také jsme pro Vás naskladnili sušící sítě od Garden HighPro v několika velikostech. Perfektně Vám poslouží k usušení Vaší letošní úrody.

Pokud máte rádi příjemné vůně, určitě Vás potěší novinky od ONA, například exotické Tropics, nebo ovocné Fruit Fusion.

Doufáme, že jste se svou letošní úrodou spokojeni a že budete i nadále s námi. 

Hezký týden Vám přeje celý tým Grow.cz.

Novinky - 27.09.2021

Zdravíme všechny nadšence do pěstování a zahradničení u dalších, nyní již plně podzimových novinek! Venku to nyní sice vypadá jako v polovině srpna, ale sklízení a přípravy na další sezónu již probíhají v plném proudu. 

Co je u nás nového? Tak třeba co se týče článků, tento týden se můžete těšit opět rovnou na dva. V úterý se zaměříme na podzimní sklizeň a na její uskladnění, zatímco ve čtvrtek si povíme jak na zaštipování rostlin snadno a rychle.

Samozřejmě s příchodem nového měsíce nesmí chybět ani nová soutěž, kterou brzy vyhlásíme na našich sociálních sítích (Facebook, Instagram). A věřte nám, že tentokrát bude opravdu o co soutěžit!

V posledních dnech jsou u nás stále čím dál více prodávané topení EcoHeat od LightHouse, které jsou jasnou volbou, co se topení do skleníku týče.                     Na oblíbenosti také nabírají kapesní mikroskopy Lumagny, a to zejména ve 100 násobném přiblížení

Děkujeme za čtení a budeme se na Vás těšit opět za týden u dalších novinek! 

Novinky - 20.09.2021

 

Všechny čtenáře našich týdenních Novinek opět zdravíme a děkujeme za čtení.

Podzim je již tu a ve spojení s ním jsme pro Vás připravili dva články, prvním bude již v úterý, kdy si popíšeme výhody pěstování v kokosu. Zejména se však hodí čtvrteční článek s titulem Kdy a co sázet?, ve kterém si měsíc po měsíci přehledně povíme, jaké rostliny zasadit.

Podařilo se Vám tento rok dosáhnout zajímavé úrody? Podělte se s námi e-mailem na milan@grow.cz, a my Vás odměníme slevovým kuponem. Navíc Vaší fotku sdílíme na našem Facebooku a Instagramu

Také jsme se předzásobili vším, co budete na podzim potřebovat. Topení do skleníku EcoHeat od LightHousu, šikovné Integra Boost, které Vám pomohou uskladnit Vaší úrodu v perfektní vlhkosti, nebo sušící sítě všech výrobců. My jsme na podzim připraveni. :-)

 

 

Novinky - 13.09.2021

 

Po týdnu Vás opět vítáme u dalšího článku v naší rubrice novinek.

Poslední týden si pro nás připravil velmi příznivé počasí a my doufáme, že Vaše rostliny si užily co nejvíce slunečních paprsků.


Do středy se můžete na našem Facebooku zúčastnit soutěže o skvělý balíček holandské značky MILLS - pravidla jsou jednoduchá a zapojíte se do dvou minut. 


Pro všechny pěstitele, kteří by rádi začali s domácím pěstováním doma, jsme připravili slevovou akci na kompletní LED osvětlení A-Light. Pokud chcete opravdu jednoduše použitelné světlo pro své malé rostlinky, u kterého můžete navíc nastavit spektrum i časovač, nemůžete šlápnout vedle.

Známou značku hnojiv a substrátů BioBizz jistě nemusíme nikomu představovat. Co třeba takový BioBizz Outdoor Pack za tři stovky, navíc s pipetou zdarma? A další produkty ze široké nabídky této značky u nás najdete také ve slevě.

S blížícím se chladnějším počasím je dobré neopomenout klima, ve kterém Vaše rostliny budou žit. Právě pro Vás naskladňujeme kvalitní topení LightHouse ECOHeat, které se hodí do skleníků i stanů.

Pokud rádi čtete, nenechte si ujít dva články, které tento týden vyjdou - v úterý si řekneme, jaké rostliny a kdy sázet. Čtvrtečním tématem bude pěstování v kokosu. Děkujeme za Vaši pozitivní odezvu k našim článkům, jsme rádi, že se Vám líbí.

 

Jsme rádi, že tu jste s námi a budeme se na Vás těšit opět za týden u dalších novinek. 

Tento článek pro Vás napsal Milan.

 

 

 

Novinky - 06.09.2021

Nový týden je tu a s ním i další novinky na Grow.cz! 

Outdoor pěstitelé a jejich rostliny jsou jistě potěšeni slunečným počasím, které v posledních dnech venku panuje, a snad také ještě pár dní panovat bude. Pro ně, ale i pro všechny ostatní jsme přichystali soutěž, které se budete moci od úterý zúčastnit jak na našem Facebooku, tak i našem Instagramu.

Tento týden Vás čekají dva zajímavé články, v úterý spolu budeme vybírat ty nejkvalitnější klony,
a ve čtvrtek se zaměříme na holandskou značku hnojiv Metrop.

Od tohoto týdne ke svému nákupu obsahujícím položku s hodnotou nad 1.000,- Kč, získáte také kvalitní, praktickou klíčenku.

 

Pokud chcete během studenějších měsíců pěstovat doma, jistě se Vám hodí kvalitní LED osvětlení A-Light, které máme momentálně v bezkonkurenční slevě. Díky své jednoduchosti, spotřebě a časovému spínači je oblíbeným osvětlením pro všechny nenáročné pěstitele.

 

Přejeme Vám do dalšího týdne mnoho úspěchů a kvalitní úrody!

Tento článek pro Vás napsal Milan.

 

Novinky - 30.08.2021

Vítáme Vás u posledních srpnových novinek a doufáme, že si náležitě užíváte poslední letní týdny. 

Nyní v naší nabídce naleznete nově opravdu velké textilní květináče Root Pouch Boxer, poskytující ohromných 380 litrů. S uchy pro jednoduché přenášení se perfektně hodí k pěstování všech větších rostlin.

Tento týden se také můžete těšit na nové články. V úterý si povíme o reflexních fóliích a ve čtvrtek
Vám přiblížíme EC metry a elektrickou vodivost obecně.

Mezi nejoblíbenější produkty uplynulého týdne patří jistě mikroskopy Lumagny pro zjišťování škůdců,
zvlhčovače, zejména čtyřlitrové HumiPro od Garden HighPro.

 

Přejeme Vám příjemný a úspěšný týden a budeme se na Vás těšit u příštích novinek!

Tento článek pro Vás napsal Milan.

Novinky - 23.08.2021

Zdravíme Vás opět po týdnu v naší rubrice Novinky, kde shrnujeme zajímavé události z posledních dní. 

Dnes do odpoledních hodin máte stále šanci se zapojit do soutěže o balíček od holandské značky MILLS, zapojit se můžete jednoduše
jak na našem Facebooku či na Instagramu, účast nezabere déle než dvě minuty! Máme radost, že soutěže o ceny naše fanoušky tolik baví.

Pokračuje také slevová akce na oblíbená světla ViparSpectra, kvalitní a účinné LED osvětlení, se kterým nešlápnete vedle.

V oblíbenosti poslední dny nabírají zejména produkty spojené se sklízením letošní úrody,
jako je například Ripen od GHE, který výrazně podporuje proces zrání.
Stejně tak doporučujeme pořízení průplachového přípravku, který odstraní před sklizní zbytky solí a nechtěných látek. Za zmínku stojí Final Flush od Groteku, nebo Canna Flush od CANNY.

TIP: Úrodu nejlépe uchováte v podtlakových uzavíratelných dózách Qnubu!

Tento týden se také můžete těšit na dva zajímavé články v sekci Blog, v úterý porovnáme HPS a LED osvětlení, zatímco ve čtvrtek poskytneme základní informace o enzymech.

Na závěr bychom Vám rádi popřáli co nejlépe strávené léto a co nejchutnější úrodu. Jsme rádi, že jste s námi.

 

Tento článek pro Vás napsal Milan.

Novinky - 16.08.2021

 Zdravíme Vás u týdenního shrnutí novinek na našem e-shopě.  

Začneme hned oznámením - od dnešního dne můžete na našem Facebooku soutěžit o bezva ceny značky MILLS, je to jednoduché a zapojit se může každý!

Tento týden Vás opět, jako tradičně, čekají dva články, a to v úterý a ve čtvrtek. V úterý si povíme o plísních a poradíme Vám, jak se s nimi vypořádat, ve čtvrtek se podíváme na substráty a vybereme si ten nejlepší pro optimální pěstování. Dělá nám radost, když nám píšete, že se Vám články líbí, děkujeme!

Dnes jsme pro Vás naskladnili dostatek kusů oblíbených zvlhčovačů HumiPRO od značky Garden Highpro
Zařízení Vám za příjemnou cenu pomůže se zvlhčováním pěstebních prostorů. Navíc s automatickou regulací a tichým provozem.

Zároveň jsme naši nabídku rozšířili o velmi oblíbené LED osvětlení ViparSpectra, u nás za exkluzivní cenu!

 

Doufáme, že si léto náležitě užíváte, a že i Vašim rostlinkám se daří.
Přejeme Vám úspěšný týden!

Tento článek pro Vás napsal Milan.