Novinky - 27.09.2021

Zdravíme všechny nadšence do pěstování a zahradničení u dalších, nyní již plně podzimových novinek! Venku to nyní sice vypadá jako v polovině srpna, ale sklízení a přípravy na další sezónu již probíhají v plném proudu. 

Co je u nás nového? Tak třeba co se týče článků, tento týden se můžete těšit opět rovnou na dva. V úterý se zaměříme na podzimní sklizeň a na její uskladnění, zatímco ve čtvrtek si povíme jak na zaštipování rostlin snadno a rychle.

Samozřejmě s příchodem nového měsíce nesmí chybět ani nová soutěž, kterou brzy vyhlásíme na našich sociálních sítích (Facebook, Instagram). A věřte nám, že tentokrát bude opravdu o co soutěžit!

V posledních dnech jsou u nás stále čím dál více prodávané topení EcoHeat od LightHouse, které jsou jasnou volbou, co se topení do skleníku týče.                     Na oblíbenosti také nabírají kapesní mikroskopy Lumagny, a to zejména ve 100 násobném přiblížení

Děkujeme za čtení a budeme se na Vás těšit opět za týden u dalších novinek! 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení