Seznamte se, MILLS

MILLS je nizozemská značka s nabídkou unikátních, inovativních biominerálních hnojiv a substrátů. Díky jejich použití dosáhnou Vaše rostliny těch nejlepších výsledků - zdravé a objemné úrody.

Historie značky sahá do devadesátých let, kdy s mottem "Mills pays the bills!" vznikla společnost s jasným cílem - usnadnit pěstitelům práci a zároveň zvýšit jejich výnosy. 

Pokud jste zvědavý pěstitel, který by si rád vyzkoušel pěstování s MILLSem, jistě Vás potěší, že pro Vás máme startovací balíček MILLS. Všechno, co potřebujete pro začátek pěstování v jednom praktickém balení. 

Představme si ale samotnou nabídku této značky.

  • MILLS Basis A/B je základní, silně koncentrované hnojivo pro optimální výživu rostlin ve vegetativní a růstové fázi. Je vhodné pro všechny druhy pěstování a velmi jednoduše se používá. Hodí se také do všech médií. 

  • MILLS C4 je směs všech potřebných látek, které rostlina potřebuje pro zvýšení objemu a kvality sklizně. Účinné biostimulátory obsažené v C4 napomáhají k vyšší produkci cukrů a esenciálních olejů. Zvyšuje celkovou vitalitu rostliny.
  • MILLS Cal-Mag je vysoce koncentrovaná směs vápníku a hořčíku. Používá se zejména při použití osmózy a filtrované či měkké vody. Pomáhá stabilizovat hodnotu pH substrátu. Nedostatek může být projeven žloutnutím listů.
  • MILLS Start je naprosto perfektní doplněk pro všechny druhy rostlin ve fázi sazenice, růstu i rané fázi květu. Podporuje tvorbu kořenů, vitalitu rostlin a jejich bujnost a košatost. Používá se pro správný vývoj sazenic a při přesazování.

  • MILLS Ultimate PK Booster je účinný a naprosto nezbytný pomocník pro zlepšení květů. Používá se poslední 2 až 4 týdny květu. Vylepšuje také vůni i chuť.

  • MILLS Vitalize je revoluční směs obsahující křemík. Díky jedinečnému složení budou Vaše rostliny zelenější, zdravější a budou produkovat fenomenální úrodu. Také se používá jako listové hnojivo

  • MILLS Vitabrix je organický křemík, který se používá ke zkvalitnění substrátu. Zvyšuje schopnost kořenového systému absorbovat. Poskytuje také ochranu proti plísním, hmyzu, bakteriím a dalším onemocněním.

  • MILLS substráty pro pěstování v kokosu či zemině jsou vysoce kvalitní substráty pro úspěšné pěstování. Rostliny budou mít silnější kořeny a výsledná sklizeň bude mnohem objemnější.

Myslíme si, že MILLS se právem stává stále oblíbenější značkou pro všechny pěstitele. Vyšší pořizovací cena je kompenzována vysokou koncentrovaností hnojiv, pokud k tomu přičtete zvýšení a zkvalitnění úrody, tak s MILLS nemůžete šlápnout vedle! Mills pays the bills!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení