Prima Klima filtr ECO K2602 - 620 m3/h - 150mm
Kód: K2602A



Detailní popis produktu
Prima Klima ECO K2602 620 m3/h, 150 mm
Uhlíkové filtry řady Prima Klima ECO jsou oblíbené hlavně díky své velmi vysoké kvalitě a atraktivnímu poměru výkon/cena. Do ventilačních systémů je lze namontovat v vodorovné i svislé poloze.
Filtr je vybaven prefiltrem, který zamezuje vniku větších nečistot do ventilačního systému a prodlužuje tak výrazně životnost uhlí.
Aktivní uhlí je velmi účinné při filtraci vzduchu. Jeho schopnost pohlcovat pachy se osvědčuje dnes a denně při široké škále lidských činností.
Účinnost a životnost pachového filtru se snižuje v závislosti na nečistotách a vlhkosti filtrovaného vzduchu. Filtry s aktivním uhlím z řady Prima Klima ECO nelze repasovat.
Technické specifikace:
- Průměr příruby: 150 mm
- Maximální průtok vzduchu: 620 m3/h
- Optimální průtok vzduchu: 475 m3/h
- Kvalita a hmotnost uhlí: CTC75-3mm 3.7 kg
- Životnost uhlí: cca 9 měsíců
- Průměr filtru: 230 mm
- Délka filtru bez příruby: 400 mm
- Hmotnost: 5.1 kg
- Montáž: horizontální i vertikální
- Doporučené ventilátory: Prima Klima PK150-A, PK150-L, PK150-2, PK150-TC, PK150-ECblue
.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Prima Klima nabízí vše pro bezproblémovou a spolehlivou ventilaci nejen pěstebních prostor. Do nabídky se řadí kvalitní ventilátory s EC motory, pachové filtry či osvětlení.