Autopot AQUAbox Straight, automatická závlaha

Kód: AP-AQUABOX/1
Akce
5 hodnocení
Značka: AutoPot
769 Kč –18 %
164259 1 autopot aquabox straight
769 Kč –18 % 629 Kč 520 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
11.5.2021
Jednoduchý a efektivní samozavlažovací systém na zahradu - do záhonu nebo truhlíků. Vhodný pro pěstování všech bylin a zeleniny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autopot AQUAbox Straight

Jednoknotový zavlažovací systém je vhodný zejména pro outdoor. Ideální pro větší pěstební nádoby, truhlíky s rohožemi, dřevěné bedny, pěstební vaky při pěstování ve skleníku nebo venku. Pokud máte truhlík na balkóně, jistě jej využijete i tam.

Nádrž není součástí balení. 
Informace o používání si můžete prohlédnout na videu níže.

Balení obsahuje:

  • 1x AQUAbox
  • 1x AQUAvalve ventil
  • 1x Circular Spirit Level
  • 1x 16mm-6mm In-line Filter
  • 1x 6mm Top Hat Grommet
  • 1x AQUAbox Straight Capillary Matting
  • 2m of 6mm Pipe
  • 1x Návod


Nádrž je třeba instalovat o pár desítek centimetrů výš, než je pěstební plocha. AquaValve ventil řídí zavlažování podle požadavků rostliny. Vždy, když rostliny spotřebují všechnu vláhu v substrátu, vyschne kapilárový knot. Tehdy se ventil otevře a knoty znovu navlhčí.

Rostlinám nehrozí uschnutí ani přelití, navíc systém šetří vodu a hlavně Váš čas, nevyžaduje nepřetržitou kontrolu. V kombinaci s dostatečně velkou nádrží zajistí několikadenní zavlažování vašich bylinek.

Instalace

AquaBox vložíme co nejvíce na střed, přímo do zahradnického substrátu. Kapilární tkaninu umístíme tak, aby na obě strany od AquaBoxu přesahovala stejně. AquaBox umístíme mimo truhlík a do něj vložíme jeden konec kapilární tkaniny. Druhý konec natáhneme přes celý truhlík.

Pásy kapilární tkaniny musí směřovat od zařízení v mírném sklonu. Poté připojíme na nádrž nebo sud se zálivkou. Kořeny rostliny se instinktivně nasměrují k zdroji vody a přirozeně přilnou ke kapilární tkanině.

Ke stažení

Video

Jak se pěstuje s Autopot AQUAbox Straight?

Nastavení a zapojení AQUAbox Straight


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pěstební systémy Auto-Pot jsou velmi oblíbené automtické samozavlažovací systémy pro pěstování. Šetří čas, nervy a peníze. Mezi jejich obrovskou výhodu patří chytré a pravidelné dávkování. Díky tomu získá Vaše rostlinka optimální příjem živin a odmění se Vám tak vyšší úrodou.