Stopset desky lepové žluté 20x20 cm pro odchyt vrtule

Kód: 200531
Novinka
Neohodnoceno
167 Kč –20 %
Stopset desky lepové žluté 20x20 cm pro odchyt vrtule
167 Kč –20 % 133 Kč 110 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
8.7.2025
Možnosti doručení
Stopset desky lepové žluté o rozměrech 20x20 cm se používají pro monitorování a odchyt škůdců vrtule třešňové nebo vrtule ořechové. Balení 5 ks (3 ks oboustranně lepivé a 2 ks jednostranně).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stopset desky lepové žluté o rozměrech 20x20 cm se používají pro monitorování a odchyt škůdců vrtule třešňové nebo vrtule ořechové. Balení 5 ks (3 ks oboustranně lepivé a 2 ks jednostranně).

Doplňkové parametry

Kategorie: Signální lepové desky
EAN: 8595722025209

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola


Značka AgroBio Opava:

Dlouhodobě fungující český výrobce produktů pro zahrádkáře a drobné zemědělce. Se širokým porftoliem,
přesahujícím 700 produktů, se řadí mezi největší výrobce hnojiv a přírodních a chemických produktů na ochranu a podporu rostlin u nás. 

 

Historie značky AgroBio Opava:

 Firma se pohybuje na trhu již přes 30 let. Za tu dobu dokázala na trh přinést stovky osvědčených produktů.
Nabízí také širokou nabídku pro BIO pěstování. Zejména oblíbené jsou přírodní produkty pro hubení škůdců.

 

Využití:

Společnost nabízí vysoké množství produktů pro hubení (biocidů), odpuzovače větších škůdců (krtek či kuna), hnojiva.

Doporučené produkty této značky:

Mezi nejoblíbenější produkty značky patří Mospilan, který po rozpuštění ve vodě pomůže k účinnému hubení živočišných škůdců u rostlin.

Rock Effect je přírodní fungicid a insekticid pro jednoduchou a účinnou pomoc proti škůdcům, na který si škůdci netvoří rezistenci.

V neposlední řadě je velmi oblíbený také Sviluška STOP, která účinně sterilizuje dospělé svilušky, likviduje vajíčka a larvy.